14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Voor de systeemplint van Quickstep leveren wij diverse hulpstukken om gemakkelijk de plint te kunnen plaatsen. De Quickstep Buitenhoek helpt u gemakkelijk om een hoek heen te gaan. De Quickstep buitenhoek wordt geleverd in een passende kunststof kleur bij de gekozen Quickstep systeemplint.
| SKU | 566022 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Ede, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Houten, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Rotterdam, Utrecht, Wijk bij Duurstede, Zutphen. |
| Levering Notities | Binnen ca 24-48 uur geleverd |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk. Neem contact op voor de huidige voorraadstand. |
| Gewicht (KG) | 0.07 |
| Merk | Quick-Step |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Buitenhoek |
|---|---|
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 2,2 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,2 cm |
| Hoogte (CM) | 6 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |