14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Eiken plinten, Eiken koloniale plinten, Onbewerkt, ca. 20 x 58mm. Gemaakt van massief Eiken hout. Tevens leverbaar in vrijwel alle houtsoorten en behandelingen.
Prijs = per meter incl BTW.
Laagste prijs garantie!
Standaard worden de Eiken koloniale plinten onbehandeld geleverd. Wij kunnen deze plinten speciaal voor u olieën of aflakken. U geeft uw keuze simpel aan op deze productpagina.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 510155 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Gewicht (KG) | 0.86 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Hoge plint |
|---|---|
| Plintsoort | Koloniale houten plint |
| Houtsoort | Eiken |
| Materiaal | Hout |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 6 cm |
| Hoogte (CM) | 3 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | m1,m1 |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|