14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 0.72m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 50,00 | € 36,00 | 4% |
| 20 | € 49,31 | € 35,50 | 5% |
| 30 | € 48,61 | € 35,00 | 7% |
| 40 | € 47,92 | € 34,50 | 8% |
| 50 | € 47,22 | € 34,00 | 9% |
| 60 | € 46,53 | € 33,50 | 11% |
| 70 | € 45,83 | € 33,00 | 12% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Unifloor Jumpax CP ondervloer Is een universeel droogbouw 'dual' ondervloeren-systeem voor toepassing als dekvloer op diversen constructieve ondergronden. Bijvoorbeeld: cementgebonden contructies, houtskeletbouw, droogbouw vloerverwarmingselementen. De Jumpax CP ondervloer is opgebouwd uit materialen die niet brandbaar zijn. Het is tevens mogelijk om de Jumpax CP ondervloer te gebruiken in combinatie met andere ondervloeren, waardoor er andere mogelijkheden ontstaan.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400129 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 15.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, rubberen hamer, wals |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 0.72 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Ondergrond | Betonvloer, Houten ondergrond, draagvloer, Magnesiet dekvloer, Zandcement dekvloer |
| Toepassingsgebied | Kurkvloer, Ondervloeren, PVC vloer, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal bovenlaag | Silicia |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| 10dB voor appartementen | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,0392 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 60 cm |
| Dikte totaal (MM) | 12mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Aantal ondervloertegels verpakking | 1 |
| Gewicht per m2 (KG) | 21 |
| Verpakkingseenheid | m2 |