Niet mogelijk, chemische product
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 7m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 7,64 | € 53,50 | 2% |
| 4 | € 7,50 | € 52,50 | 4% |
| 8 | € 7,36 | € 51,50 | 6% |
| 10 | € 7,21 | € 50,50 | 7% |
| 20 | € 6,99 | € 48,90 | 10% |
Niet mogelijk, chemische product
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Bona R770 2K PU-parketlijm is een twee componenten lijm die uitermate geschikt is voor het verlijmen van alle houtsoorten binnenshuis. De Bona R770 bevat water en organische oplosmiddelen en is verkrijgbaar in lichtkleurige uitvoering. Gemakkelijk te mixen met Bona mix kleur donkerbruin. De lijm bindt krimpvrij af door een chemische reactie. Een zeer goede hechting op bijna alle ondergronden, heeft een zeer lange open tijd en geeft geen schoteling van het hout.
1 emmer, lichtkleurige Beige uitvoering.
7 kilogram, 2 componenten.
800 - 1400 gram per m2.
1 emmer is genoeg voor het verlijmen van ca. 5-9 m2 hout op vlakke ondergronden.
| SKU | 452015 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Haarlem, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Doorgaans binnen 24-48uur |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 7.00 |
| Merk | Bona |
| Collectie | Lijm |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Meet of de ondergrond of ondervloer voldoende droog en vlak is. Breng de juiste hoeveelheid lijm aan op de ondergrond, plaats de vloerdelen en druk ze goed in de lijm. |
| Plaatsingsgereedschap | Kies de juiste lijmkam, deze is per situatie anders. U vindt de lijmkam-wijzer op deze productpagina. |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, chemische product |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| VOS-vrij | Ja |
|---|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
| Toepassingsgebied | Hoogkant, Kopshout, Lamelparket, Massief, Multiplank, Tapis 6mm, Vloeren |
| Productsoort | Vloerlijm |
| Lijmsoort | Polyurethaan (PU) |
| Samenstelling | 2-component (2K) (Mixen) |
| Flexibel | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Voor aantal m2 vloer | 7 |
|---|---|
| Inhoudseenheid | kg |
| Verbruik per m2 | ca. 1 kg per m2 |
| Verpakkingseenheid | emmer,emmers |