14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15.3m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Elastilon Removable is een polyethyleenfoam-mat van Elastilon Strong kwaliteit. Het onderscheidt zich van de Elastilon Strong, doordat er een kleeflaag op is aangebracht met het Post-It-effect. Dat effect bewerkstelligt een hoge afschuifsterkte zodat de daarop aangebrachte vloerdelen (bijvoorbeeld kurk, linoleum, marmoleum, ceramiek, laminaat, natuursteen, zelfs tapijttegels enz.) gemakkelijk en snel, zonder beschadiging weer verwijderbaar zijn.
| SKU | 400059 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Elastilon |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 15.3 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,079 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 102 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 47 cm |
| Dikte totaal (MM) | 3 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 15.3 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.93 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |