14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>......./p>
- Bona R580 vochtscherm
- Tevens geschikt voor tapijtlijm
1 stuk
Verkrijgbaar met Fijne vertanding.
300-500 gram per m2.
| SKU | 708446 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Doorgaans binnen 48 uur geleverd. |
| Voorraadnotitie | Binnen de dag ophalen mogelijk. Neem contact op voor de huidige voorraadstand. |
| Gewicht (KG) | 0.15 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Lijmen, Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Lijmkam |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 2 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 18 cm |
| Hoogte (CM) | 15 cm |
| Verpakkingseenheid | lijmkam,lijmkamen |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|