14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 0.5m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 4 | € 35,50 | € 17,75 | 1% |
| 8 | € 35,00 | € 17,50 | 3% |
| 12 | € 34,50 | € 17,25 | 4% |
| 16 | € 34,00 | € 17,00 | 5% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>MDF Moderne plintneut 50 cm (75x18) : de klassieke/traditionele, retro en de moderne. De plintneuten zijn aan beide koppen afgewerkt en zelf in te korten. Alle architraven en neuten worden net als de plinten 1x gegrond en 1x wit voorgelakt geleverd, zodat u deze gemakkelijk in elke gewenste kleur kunt aflakken. Vochtwerende kwaliteit V313, Breedte 75mm, Lengte 50 cm
Dikte 18mm
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 595044 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Doorgaans op voorraad en binnen 1 tot 2 werkdagen geleverd. Exact moment van levering weten? Neem gerust contact op. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad. Afhalen: Locatie aangeven bij bestelling. Ophalen doorgaans binnen 24-48uur bij één van onze afhaallocaties. Niet altijd overal op voorraad. Neem contact op voor de voorraad per locatie. |
| Gewicht (KG) | 0.50 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Modern |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Neuten, Plintneut, plinten rondom deurpost, kozijnlijsten, kozijnplinten, kozijnneuten |
|---|---|
| Plintsoort | Architraaf |
| Materiaal | MDF |
| Lengte (CM) | 50 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 7,5 cm |
| Dikte totaal (MM) | 18mm |
| Verpakkingseenheid | plintneut, plintneuten |
| Afwerkingsoort | Lak, Verf |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Kleurgroep | Wit |
| Kleurcode | Ral 9010 |