14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 10m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 7,35 | € 73,50 | 1% |
| 4 | € 7,20 | € 72,00 | 3% |
| 6 | € 7,10 | € 71,00 | 5% |
| 10 | € 6,95 | € 69,50 | 7% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De PU-rubberen Silencio ondervloer (zilver) is een scherp geprijste en unieke rubberen ondervloer geschikt voor oa. laminaat, lamelparket en massieve planken op vloerverwarming en vloerkoeling. Onze rubberen ondervloer is opgebouwd uit rubber met een PET filmlaag van 120 micron en heeft een totale dikte van 2.8mm. Deze rubberen ondervloer zorgt voor geluidsreductie bij lamelparket, massief en laminaat vloeren. De ideale ondervloer voor appartementen en verdiepingen.
Onze Rubberen Silencio ondervloer is een perfecte ondervloer voor;
| SKU | 400227 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling.Hier vindt u alle afhaaladressen |
| Gewicht (KG) | 26.00 |
| Merk | Roommade |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 10 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Polyurethaan / PU Rubber |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,030 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 25 cm |
| Dikte totaal (MM) | 2.8 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 10 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 2.67 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |
| Kleur | Zilver |
|---|