14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Hoogglans Wit Folie Cubic wit hoogglans plint 78x18mm, merk Ecofloor/Cando.
| SKU | 520032 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Ophalen doorgaans binnen 48uur. Binnen de dag ophalen mogelijk. Adres volgt na bestelling. |
| Gewicht (KG) | 1.82 |
| Merk | Cando |
| Collectie | Cubic |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | MDF Folieplint |
|---|---|
| Plintsoort | Folieplinten |
| Materiaal | MDF |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,8 cm |
| Hoogte (CM) | 7,7 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |