14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 25 | € 4,25 | € 4,25 | 6% |
| 50 | € 4,00 | € 4,00 | 11% |
| 75 | € 3,75 | € 3,75 | 17% |
| 100 | € 3,50 | € 3,50 | 22% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Eiken platte plinten ook wel eiken deklijst of eiken afwerklijst genoemd, Dubbel gerookt, Onbewerkt, 6x28mm. Gemaakt van massief eiken hout. Tevens leverbaar in vrijwel alle houtsoorten en behandelingen.
Prijs = per strekkende meter (m1).
Standaard worden de Eiken plinten onbehandeld geleverd. Wij kunnen deze eiken plinten speciaal voor u olieën of aflakken. U geeft uw keuze simpel aan op deze productpagina.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 510167 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling |
| Gewicht (KG) | 0.11 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Platte plinten |
|---|---|
| Plintsoort | Deklijst |
| Houtsoort | Eiken |
| Materiaal | Hout |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,8 cm |
| Hoogte (CM) | 0,6 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | m1,m1 |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|