14 dagen, retourkosten order -30%
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2m2
Zaagverlies:








14 dagen, retourkosten order -30%
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>
Deze kwartronde is een afgerond profiel dat gebruikt kan worden om de onderkant van een bodemplaat af te werken, vooral wanneer de vloer niet effen is (om een opening te verbergen). De basecap is schok- en waterbestendig dankzij het polymeermengsel van hoge dichtheid.
Onze plinten zijn schok- en waterbestendig, reeds geprimed en klaar om te schilderen. De meeste kunnen ook kabels verbergen. Het polymeermateriaal voldoet aan de hoogste normen voor kwaliteit en duurzaamheid. De kroonlijsten uit de Axxent-collectie zijn betaalbaar en toch elegant en duurzaam. Houd bij de integratie van ornamenten volgende ontwerpprincipes in gedachten: schaal en proportie, evenwicht, ritme, nadruk en harmonie.
Bestaat ook in Flex. Flexibele lijsten zijn zeer veelzijdig en de afwerking is veel mooier dan als je hout gebruikt. Vooral met de hoge eisen in interieurdecoratie tegenwoordig. Gebogen lijnen, cirkels en rondingen allerhande: zonder enige moeite zet je ze op muur en plafond!
| SKU | 994913 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Levering Notities | Levering doorgaans binnen 1 tot 3 werkdagen in Nederland en België. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad bij Orac |
| Gewicht (KG) | 200.00 |
| Merk | Orac |
| Collectie | Axxent |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen, retourkosten order -30% |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Flexibele Plint |
|---|---|
| Materiaal | Duropolymer |
| Flexibel | Ja |
| Lengte (CM) | 200 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2 cm |
| Hoogte (CM) | 2 cm |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |