14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 5,31m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 14,03 | € 74,50 | 1% |
| 10 | € 13,84 | € 73,50 | 3% |
| 15 | € 13,65 | € 72,50 | 4% |
| 20 | € 13,47 | € 71,50 | 5% |
De Marathon Dual is een egaliserend en contactgeluidreducerende ondervloer voor verend vinyl, zelfklevende vinyltegels en click PVC.
De Marathon Dual is een egaliserend en contactgeluidreducerende ondervloer voor verend vinyl, zelfklevende vinyltegels en click PVC.
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Marathon Dual is een egaliserend en contactgeluidreducerende ondervloer voor verend vinyl, zelfklevende vinyltegels en click PVC.
Marathon Dual is 6 mm dik en bestaat uit een softboard onderplaat welke in verschoven steensverband gecombineerd wordt met een zelfklevende bovenplaat. Deze opbouw zorgt voor een super vlakke ondervloer, die doortekening maximaal beperkt.
Marathon Dual is niet geschikt voor directe verlijming.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 186560 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Dit artikel is niet altijd op voorraad. Houdt rekening met een levertijd van 5-7 dagen. |
| Gewicht (KG) | 21.88 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 5,31 |
|---|
| Certificaat | NSG-keurmerk |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Kwartsvinyltegels, Linoleum, Ondervloeren, PVC vloer, PVC vloer (homogene en heterogene PVC-vloerbedekking, in banen en tegels, Tapijt, Textielvloerbedekkingen met een rug van latex, Vloeren |
| Productsoort | Geluidsreducerende ondervloer voor PVC |
| Materiaal | Houtvezel |
| Verbinding | Geen (vloerdelen los tegen elkaar) |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,085 (m2K/W) |
| Breedte (CM) | 79 cm |
|---|---|
| Dikte totaal (MM) | 6 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | pak. 5.31 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 4.2 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |