14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>PU handschoenen -Werkhandschoenen ter bescherming van de handen bij de verwerking van alle PU lijmen, Olieën, Lakken en overige chemische, mix of aanmaakproducten.
| SKU | 708415 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.05 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lijmen |
| Productsoort | Handschoenen, PU handschoenen, Werkhandschoenen, Beschermingsproducten |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 25 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 18 cm |
| Hoogte (CM) | 9 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |