14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.5m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze RVS afwerktlijsten/ platte plinten zijn plinten met 0.3mm geborsteld roestvrijstaal (RVS) fineer. De plint wordt langs de muur op de grond bevestigd met een plakstrip. Oa. bij projecten biedt deze plint een prachtige oplossing.
Let op: Knippen met de verstekschaar is niet mogelijk
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 540015 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Gewicht (KG) | 0.16 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | RVS plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Platte plinten |
|---|---|
| Plintsoort | Deklijst |
| Materiaal | RVS |
| Lengte (CM) | 250 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1 cm |
| Hoogte (CM) | 3 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |