14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 30.14m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 3 | € 9,44 | € 284,50 | 2% |
| 6 | € 9,27 | € 279,50 | 3% |
| 12 | € 9,11 | € 274,50 | 5% |
| 24 | € 8,94 | € 269,50 | 7% |
Egalsoft® is een uniek zelfklevend ondertapijt wat voorziet in een duurzame, èn eenvoudige installatie. De bovenlaag bestaat uit een PES non-woven vlies op een geïmpregneerd naaldvilt voor een stabiele basis voor de applicatie van lijm. De egaliserende onderlaag is voorzien van zelfklevende antislip lijmlaag.
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Vanaf 1993 zijn in vele woonhuizen miljoenen vierkante meters Egalsoft® probleemloos verwerkt, zelfs meer dan 20 miljoen vierkante meter!
De voordelen van Egalsoft® merkt u bij het leggen: door de zelfklevende antislip onderlaag bespaart u niet alleen liters lijm maar ook arbeid door een besparing van uw installatietijd. U kunt in minder tijd meer meters maken! Ook het verwijderen gaat snel en gemakkelijk. Het tapijt wordt in één handeling samen met Egalsoft® verwijderd. Diverse aansprekende, toonaangevende projecten, zoals hotels, schepen en casino’s in binnen- en buitenland, zijn voorzien van Egalsoft®.
Egalsoft® is een uniek zelfklevend ondertapijt wat voorziet in een duurzame, èn eenvoudige installatie. De bovenlaag bestaat uit een PES non-woven vlies op een geïmpregneerd naaldvilt voor een stabiele basis voor de applicatie van lijm. De egaliserende onderlaag is voorzien van zelfklevende antislip lijmlaag. Egalsoft® is geschikt voor huishoudelijk en projectmatig gebruik. Bij zware toepassingen adviseren wij om Egalsoft® in antislip lijm te leggen.
• Opneembaar systeem zonder beschadiging van de basisvloer
• Zeer goed egaliserend vermogen
• Hoog indrukherstellend vermogen
• Verhoogt het comfort en gevoel van luxe
• Verlengt de levensduur van het tapijt
• Brandvertragend Euroclass Bfl-S1 en ASTM Klasse 1
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam, Assen , Asten , Breda , Den Haag, Deventer , Ede , Eindhoven, Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Lelystad, Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle |
|---|---|
| SKU | 168244 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Zelfde locaties als showrooms |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd doorgaans binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Afhalen doorgaans bij 1 van de afhaallocaties binnen 24/48uur, neem eventueel contact op. |
| Gewicht (KG) | 18.00 |
| Merk | Estillon |
| Collectie | Egalsoft |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zelfklevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 30.14 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, EN ISO, ISO |
|---|---|
| Ondergrond | Betonvloer, Houten ondergrond, draagvloer, Zandcement dekvloer |
| Toepassingsgebied | Tapijt |
| Productsoort | Zelfklevende ondervloer voor tapijt |
| Materiaal | Vilt |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,220 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 2200 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 137 cm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 900 GR |
| Verpakkingseenheid | Rol, Rollen |