14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4000m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 4,58 | € 11,00 | 12% |
| 20 | € 4,38 | € 10,50 | 16% |
| 30 | € 4,17 | € 10,00 | 20% |
| 40 | € 3,96 | € 9,50 | 24% |
| 50 | € 3,75 | € 9,00 | 28% |
Systeemplint worden toegepast voor het afdichten van de naden tussen de wand en de vloer.
Bent u op zoek naar de juiste kleur bij uw (merk) vloer? Gebruik dan de plintenzoeker hieronder.
Systeemplint worden toegepast voor het afdichten van de naden tussen de wand en de vloer.
Bent u op zoek naar de juiste kleur bij uw (merk) vloer? Gebruik dan de plintenzoeker hieronder.
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De systeemplint met folie worden toegepast voor het afdichten van de naden tussen de wand en de vloer. De strak vormgegeven systeemplinten zijn ca. 55x18 mm en is 240 cm lang. Meer dan genoeg om de voor PVC- en laminaatvloeren benodigde zwelruimte te overbruggen. Verkrijgbaar in 185+ foliekleuren.
Onze systeemplinten met folie zijn gemakkelijk te zagen in een verstekbak of zaagmachine en worden gemakkelijk bevestigd op de meegeleverde achterlat. Tevens zijn er hoek- en eindstukken verkrijgbaar in alle kleuren zodat het verstekzagen niet nodig meer is.
Hoek- en eindstukken voor systeemplinten zijn in vrijwel alle kleuren verkrijgbaar. Er zijn maarliefst 188 foliedecors voor de systeemplint leverbaar.
Om het u gemakkelijk te maken heeft Kwaliteitparket bij alle grote merken laminaat en PVC alvast de best bijpassende systeem plint voor u uitgezocht en verwerkt in onze database. Wij leveren onze systeemplinten in maarliefst 185+ foliekleuren. Gebruikt u de plintenzoeker om de juiste syteem plint bij uw vloermerk te zoeken.
Let op; Er kan geen garantie gegeven worden dat de kleur van de systeemplint exact overeenkomt met de kleur van de vloer. Wij leveren de meest overeenkomende folie systeem plinten, de folie systeem plinten zijn niet van het merk zelf en de kleurcode kan afwijken.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 566115 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Leverbaar in 185+ verschillende kleuren binnen 24-48 uur |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk. |
| Gewicht (KG) | 0.13 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Achterlat schroeven op de wand, systeemplint vastkitten op achterlat |
| Plaatsingsgereedschap | Zaag of zaagmachine, Kitspuit voor montagekit |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Systeemplint / folieplint |
|---|---|
| Plintsoort | Systeem plint |
| Materiaal | Folie op houtvezel, Hout |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 5,5 cm |
| Hoogte (CM) | 1,8 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |
| Kleurcode | 185+ soorten kleurfolie, divers |
|---|