14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 25m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 10,60 | € 265,00 | 2% |
| 4 | € 10,40 | € 260,00 | 4% |
| 6 | € 10,20 | € 255,00 | 5% |
| 8 | € 10,00 | € 250,00 | 7% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Elastilon Strong is de sterke broer van eerstgenoemde. Dit systeem wordt op dezelfde wijze toegepast. Het verschil met Elastilon Basic schuilt alleen en uitsluitend in de hogere densiteit, terwijl de kleeflaag hetzelfde is. Het wordt gebruikt, vanwege de kleine afmetingen ervan en daarmee gepaard gaande lage drukverdeling, voor tweelaagsparket, smalle staven, patronen en kwadranten (houten tegels) en vloeren vervaardigd uit weerbarstiger houtsoorten, waaronder vrijwel alle naaldhoutsoorten.
Van Elastilon Strong is het toepassingsgebied groot. Ideaal voor beurzen en tentoonstellingen, winkelpanden, tijdelijke sport of dans accommodaties, laboratoria, horeca en andere ruimten die na verwijdering of vernieuwing van de vloer weer onmiddellijk in gebruik dienen te worden genomen.
Elastilon Strong is een professioneel product, vraag altijd advies voordat u het toepast. Zonder in appartementen en etagebouw bouwkundige of akoestische voorzieningen te treffen, vindt Elastilon Strong daar ook zijn weg. In combinatie met vele parketsoorten wordt het vereiste 10 dB criterium er immers ruim mee overschreden. Tevens kan men met Elastilon Strong, in combinatie met stabiele houtsoorten of constructies, op vloerverwarming terecht.
Dikte: 3 mm Natuurkundig vertakt polyethyleenschuim
warmteweerstand: ± 0,038 m2K/W
op bestelling ook leverbaar in 5 mm (sport) en 10 mm (sport)
per rol: 25 x 1 = 25 m2
Zie ook de specificaties op het productblad.
| SKU | 400058 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 15.00 |
| Merk | Elastilon |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 25 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,079 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 102 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 50 cm |
| Dikte totaal (MM) | 3 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 25 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.93 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |