14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 12,75 | € 12,75 | 2% |
| 20 | € 12,50 | € 12,50 | 3% |
| 30 | € 12,25 | € 12,25 | 5% |
| 40 | € 12,00 | € 12,00 | 7% |
| 50 | € 11,75 | € 11,75 | 9% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Kersen Franse plinten, Onbewerkt, 13 x 60mm. Gemaakt van massief kersenhout. Tevens leverbaar in vrijwel alle houtsoorten en behandelingen.
Prijs
Prijs = per meter.
Afwerkingen Kersen plinten
Standaard worden de kersen plinten onbehandeld geleverd. Wij kunnen deze plinten speciaal voor u olieën of aflakken. U geeft uw keuze simpel aan op deze productpagina.
Dit artikel is niet altijd op voorraad. Houdt rekening met een levertijd van 4-5 weken.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 510411 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Geolied levertijd van 5-7 dagen. Gelakt en onbehandeld levertijd van 4-5 weken. |
| Voorraadnotitie | Dit artikel is niet altijd op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 0.54 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Hoge plint, Model Franse plint |
|---|---|
| Plintsoort | Franse plint |
| Houtsoort | Kersen |
| Materiaal | Hout |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,3 cm |
| Hoogte (CM) | 6 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | m1,m1 |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|