14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Witte vloerpad wordt toegepast voor het inpoetsen van vloerolie, voor het polijsten en op hoogglans brengen van was, het polijsten van linoleum, en het kristaliseren en polijsten van natuursteen. Geschikt voor vloeren met wat zachtere toplaag, door de wrijving ontstaat glans, geschikt voor thermoplastische sealers, lange levensduur. De witte vloerpad reinigt diep en verwijdert kleine krassen.
De dikke pads zijn steviger en hebben een langere levensduur.
- Standaard snelheid 140-1000 toeren
- Droge en vochtige toepassing
- Dikte: 12mm
Verpakt per 5 stuks.
| SKU | 709415 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Binnen de dag afhalen mogelijk, neemt u hiervoor contact op. |
| Levering Notities | Doorgaans voor 15.00 uur besteld volgende dag in huis. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad bij alle afhaalpunten behalve Hilversum. |
| Gewicht (KG) | 0.46 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking |
|---|---|
| Productsoort | Vloerpads |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 41 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 41 cm |
| Hoogte (CM) | 7 cm |
| Verpakkingseenheid | doos,dozen |
| Kleur | Wit |
|---|