14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 14,75 | € 14,75 | 1% |
| 20 | € 14,50 | € 14,50 | 3% |
| 30 | € 14,25 | € 14,25 | 5% |
| 40 | € 14,00 | € 14,00 | 6% |
| 50 | € 13,75 | € 13,75 | 8% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Esdoorn rechte plinten, Onbewerkt, 15 x 55mm. Gemaakt van massief esdoornhout. Tevens leverbaar in vrijwel alle houtsoorten en behandelingen.
Prijs = per meter.
Standaard worden de esdoorn houten plinten onbehandeld geleverd. Wij kunnen deze plinten speciaal voor u olieën of aflakken. U geeft uw keuze simpel aan op deze productpagina.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 510191 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Geolied levertijd van 5-7 dagen. Gelakt en onbehandeld levertijd van 4-5 weken. |
| Voorraadnotitie | Niet altijd op voorraad |
| Gewicht (KG) | 0.39 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Hoge plint |
|---|---|
| Plintsoort | Rechte plint |
| Houtsoort | Maple (esdoorn, ahorn) |
| Materiaal | Hout |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,5 cm |
| Hoogte (CM) | 5,5 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | m1,m1 |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|