14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 6,88 | € 16,50 | 3% |
| 20 | € 6,67 | € 16,00 | 6% |
| 30 | € 6,46 | € 15,50 | 9% |
| 40 | € 6,25 | € 15,00 | 12% |
| 50 | € 6,04 | € 14,50 | 14% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Witte (RAL 9010) voorgelakte Tijdloze plint MDF 120x18mm, merk Sfeerplinten.
Specificatie MDF Tijdloze plint 120x18mm
Basismateriaal : MDF
Hoogte: 120mm
Breedte: 18mm
Lengte: 240 cm (= 1 lengte)
Afwerking: 1 maal gegrond en 1 maal Wit voorgelakt, Ral 9010.
Direct te plaatsen, aangeraden wordt om de plinten nogmaals af te lakken.
Overschilderbaar.
Overige MDF Tijdloze plinten
MDF Tijdloze plinten zijn ook leverbaar in de afmetingen; 90x12mm, 120x12mm, 90x15mm, 120x15mm, 150x15mm, 90x18mm, en 150x18mm.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 527528 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Doorgaans op voorraad en binnen 1 tot 2 werkdagen geleverd. Exact moment van levering weten? Neem gerust contact op. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad. Afhalen: Locatie aangeven bij bestelling. Ophalen doorgaans binnen 24-48uur bij één van onze afhaallocaties. Niet altijd overal op voorraad. Neem contact op voor de voorraad per locatie. |
| Gewicht (KG) | 2.22 |
| Merk | Sfeerplinten |
| Collectie | Tijdloos |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | MDF plint |
|---|---|
| Plintsoort | Tijdloze plint |
| Materiaal | MDF |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,8 cm |
| Hoogte (CM) | 12 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |
| Afwerkingsoort | Lak |
|---|