14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 5,00 | € 12,00 | 4% |
| 20 | € 4,79 | € 11,50 | 8% |
| 30 | € 4,58 | € 11,00 | 12% |
| 40 | € 4,38 | € 10,50 | 16% |
| 50 | € 4,17 | € 10,00 | 20% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Witte (RAL 9010) voorgelakte Eigentijdse MDF plint 90 x 15mm, merk Sfeerplinten.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 501175 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Doorgaans op voorraad en binnen 1 tot 2 werkdagen geleverd. Exact moment van levering weten? Neem gerust contact op. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad. Afhalen: Locatie aangeven bij bestelling. Ophalen doorgaans binnen 24-48uur bij één van onze afhaallocaties. Niet altijd overal op voorraad. Neem contact op voor de voorraad per locatie. |
| Gewicht (KG) | 2.36 |
| Merk | Sfeerplinten |
| Collectie | Eigentijdse plint |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | MDF plint |
|---|---|
| Plintsoort | Eigentijdse plint |
| Materiaal | MDF |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,5 cm |
| Hoogte (CM) | 9 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |
| Afwerkingsoort | Lak |
|---|