14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Deze set spietjes worden overal ondergeklemd zodat de vloer goed in elkaar gedrukt blijft en de lijmen kunnen uitharden. Deze spietjes kunnen ook worden toegepast op plaatsten waar de professionele aanslagijzers, afstandhouders of spanbanden niet bij of tussen kunnen komen.
Afmeting (lxbxh) 70 x 30 x 8mm. (afstandhouder per spietje tot circa 8mm)
50 spietjes per verpakking/set.
Prijs
12.95 euro per set.
| SKU | 709639 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Binnen de dag ophalen mogelijk. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 0.37 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Spietjes |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 20 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 18 cm |
| Hoogte (CM) | 5 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |