14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.5m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Let op: Knippen met de verstekschaar is niet mogelijk
Aluminium plint recht Zilver 60x15mm binnenhoek
Aluminium plint recht Zilver 60x15mm buitenhoek
Aluminium plint recht Zilver 60x15mm koppelstuk
Aluminium plint recht Zilver 60x15mm eindstuk links
Aluminium plint recht Zilver 60x15mm eindstuk rechts
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 530011 |
| Voorraadnotitie | Niet altijd op voorraad, bevoorrading 2-3 weken. |
| Gewicht (KG) | 0.86 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Aluminium plint |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte (CM) | 250 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2 cm |
| Hoogte (CM) | 6 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |