14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Ecofloor plakplint word toegepast voor het afdichten van de naden tussen de wand en de vloer. De Ecofloor plakplint is gemakkelijk te bevestigen door middel van een plakstrip. U kunt de plakplint knippen met een verstekschaar of zagen in een verstekbak. De plakplint wordt geleverd in de afmeting 5x24x2400mm en heeft nagenoeg dezelfde kleur als uw Ecofloor laminaatvloer.
| SKU | 544011 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Nee, geen sample mogelijk |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Gewicht (KG) | 0.23 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Plakplint |
|---|---|
| Plintsoort | Deklijst |
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,4 cm |
| Hoogte (CM) | 0,5 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |