14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Lijmkam, fijngetand. Met houten handgreep. Speciaal voor PVC vloerbedekkingen. Met deze lijmkam verdeeld u circa 400-600 gram parketlijm. Stevig houten handvat, 4cm hoog. 25cm breed. Blad van hoogwaardig, gehard en gepolijst kwaliteitsstaal (0,7mm dik). Buigt niet zomaar door. Lijmblad 10cm hoog, dus geen vochtscherm aan de handen.
- Voor alle PVC vloerlijmen
- Voor het uitsmeren van lijm over grotere oppervlakken.
1 stuk
Verkrijgbaar met zeer fijne vertanding.
400-600 gram per m2.
| SKU | 92143 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Doorgaans binnen 48 uur geleverd. |
| Voorraadnotitie | Binnen de dag ophalen mogelijk. Neem contact op voor de huidige voorraadstand. |
| Gewicht (KG) | 0.24 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Lijmen, PVC vloer, Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Lijmkam |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 14 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 25 cm |
| Hoogte (CM) | 1 cm |
| Verpakkingseenheid | lijmkam,lijmkamen |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|