14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Quick Step Unisound Combifloor 2 mm ondervloer vormt de ideale basis voor een mooie, effen en stille laminaatvloer. De QuickStep Unisound ondervloer is speciaal ontworpen om reflectiegeluid maximaal te reduceren. QuickStep ondervloeren zijn exclusief ontwikkeld in functie van het Uniclic-systeem. Ze houden er rekening mee dat een vloer leeft en kan uitzetten. Het gladde oppervlak van de ondervloeren zorgt er daarenboven voor dat er bij installatie geen stukjes ondervloer tussen tand en groef komen te zitten.
| SKU | 400183 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Ede, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Houten, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Rotterdam, Utrecht, Wijk bij Duurstede, Zutphen. |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk. Neem contact op voor de huidige voorraadstand. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Quick-Step |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,054 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 12,5 cm |
| Dikte totaal (MM) | 2mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 15 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 1.03 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |
| Kleur | Transparant |
|---|