14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Deze professionele roerstaaf is uitermate gschikt voor het aanmaken en mixen van (PU)-lijmen en overige 2 componenten lijm. Uitstekkend te gebruiken door professional en doe-het-zelver.
1 stuk
| SKU | 708419 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.23 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Lijmen |
|---|---|
| Productsoort | Mixer, Roerstaaf |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 38 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 8 cm |
| Hoogte (CM) | 8 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|