14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Eigentijdse Buigbare (Flexibele) Polyurethaan plint 120/90/70x15mm, merk Sfeerplinten. Deze plint is gemaakt van polyurethaanschuim, waardoor alle rondingen in een ruimte mooi kunnen worden afgewerkt. Na voorbehandeling met een kunststof primer is deze plint net zo gemakkelijk af te lakken als de andere SfeerPlinten. Tot een radius van 50 cm zijn deze buigbare flexibele plinten te gebruiken. Voor het monteren van de plinten gebruikt u onze montagekit. Geschikt voor oa. wanden en kolommen,
Eigentijdse Buigbare Flexibele Polyurethaan plint is 120mm hoog en kan door de insnijdingen aan de achterzijde gemakkelijk worden verlaagd naar 90x15mm of 70x15mm.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 550012 |
| Gewicht (KG) | 1.20 |
| Merk | Sfeerplinten |
| Collectie | Kraalplint |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Buigbare/Flexibele plint model Kraalplint/Eigentijds |
|---|---|
| Plintsoort | Kraalplint |
| Materiaal | Kunststof |
| Flexibel | Ja |
| Lengte (CM) | 200 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,5 cm |
| Hoogte (CM) | 12 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |