14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 9.6m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 2,97 | € 28,50 | 3% |
| 4 | € 2,86 | € 27,50 | 7% |
| 8 | € 2,60 | € 25,00 | 15% |
| 26 | € 2,19 | € 21,00 | 29% |
| 52 | € 1,70 | € 16,35 | 45% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Comfort Plus PPC 10dB XPS ondervloer platen 5mm zijn uitermate geschikt als ondervloer voor laminaat en parket. De Comfort Plus 10dB XPS ondervloerplaten zorgen voor de juiste tussenlaag tussen vloerdelen en houten of betonnen ondergrond van uw appartement of verdieping. Dit veerkrachtige natuurproduct is milieuvriendelijk, geluiddempend, egaliserend, spanningsvrij en isolerend. Onze XPS ondervloerplaten hebben een totale dikte van circa 5mm. Ook leverbaar met TUV certificaat van PPC.
| SKU | 400344 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Gewicht (KG) | 5.00 |
| Merk | PPC |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 9.6 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Multiplank |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | XPS-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,220 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 50 cm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 9.6 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.19 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |
| Kleur | Zwart |
|---|