14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1.04m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 7,69 | € 8,00 | 11% |
| 20 | € 7,45 | € 7,75 | 13% |
| 30 | € 7,21 | € 7,50 | 16% |
| 40 | € 6,97 | € 7,25 | 19% |
| 50 | € 6,73 | € 7,00 | 22% |
| 60 | € 6,49 | € 6,75 | 25% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Spaanplaat ondervloer van 8mm zorgen voor een tussenlaag tussen traditioneel parket en houten of betonnen ondergrond van woning of bedrijfspand. Dit veerkrachtige natuurproduct is milieuvriendelijk, geluiddempend, egaliserend, spanningsvrij en isolerend. Onze Spaanplaat ondervloer platen, van 82x125cm hebben een dikte van 8mm en zijn ook verkrijgbaar in diverse afmetingen afmetingen platen en spaanplaat broodjes.
Onze Spaanplaten zijn de perfecte ondervloerplaten voor;
| SKU | 400294 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad, direct leverbaar, alle maten direct af te halen in Wijk bij Duurstede. Andere afhaallocaties doorgaans binnen 24-48 uur mits mogelijk. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Verlijmen, schroeven, nieten/ vast-schieten |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf, Meubelmaker, Projectontwikkelaar |
| Voor aantal m2 vloer | 1.04 |
|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Spaanplaat |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,053 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 125 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 83 cm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 1.04 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 5.29 |
| Verpakkingseenheid | plaat,platen |