14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 25m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 9,80 | € 245,00 | 2% |
| 4 | € 9,60 | € 240,00 | 4% |
| 6 | € 9,40 | € 235,00 | 6% |
| 8 | € 9,20 | € 230,00 | 8% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Elastilon, een kleefmat voor het leggen van vloeren; een totaal nieuwe opzienbarende revolutie, die bij het aanbrengen van parket en strokenvloeren het gebruik van schroeven, spijkers, lijm of clips volledig overbodig maakt
| SKU | 400051 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 15.00 |
| Merk | Elastilon |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 25 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,088 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 41 cm |
| Dikte totaal (MM) | 3 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 25 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.24 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |