14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze vloerpad blauw wordt toegepast voor het licht opschuren en inboennen van was en oliesoorten. De blauwe vloerpads zijn geschikt voor middelzwaar schrobwerk op waterbestendige harde vloeren. De reinigingspads kunnen dagelijks gebruikt worden voor het verwijderen van vervuiling. Alle reinigingspads zijn gemaakt van polyester met een open non-woven structuur. De gelijkmatige verdeling van schuurkorrels op de reinigingspad zorgt voor een optimaal gebruik. Te gebruiken met de 16, 17 & 18 inch eenschijfs boen & schrobmachines of de schrob & zuigmachines. O.a. voor Aquamarijn en Woca olie.
De dikke pads zijn steviger en hebben een langere levensduur.
- Standaard snelheid 140-500 toeren
- Nat & Droog gebruik
- Dikte: 12mm
Verpakt per 5 stuks.
| SKU | 709511 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Binnen de dag afhalen mogelijk, neemt u hiervoor contact op. |
| Levering Notities | Doorgaans voor 15.00 uur besteld volgende dag in huis. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad bij alle afhaalpunten behalve Hilversum. |
| Gewicht (KG) | 0.46 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking |
|---|---|
| Productsoort | Vloerpads |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 41 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 41 cm |
| Hoogte (CM) | 7 cm |
| Verpakkingseenheid | doos,dozen |
| Kleur | Blauw |
|---|