14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>RVS spaan voor het aanbrengen van een minimale laagdikte olie, lak of voegenkit op vlakke houten parketvloeren.
1 stuk
Verkrijgbaar in 27 en 35cm breed.
1250 gram lijm per m2
| SKU | 709619 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Gemakkelijk aan te geven tijdens uw bestelling. |
| Levering Notities | 1 tot 2 dagen levertijd |
| Voorraadnotitie | Op voorraad, direct leverbaar, alle maten direct af te halen in Wijk bij Duurstede. Andere afhaallocaties doorgaans binnen 24-48 uur mits mogelijk. |
| Gewicht (KG) | 0.29 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking |
|---|---|
| Productsoort | Spaan, Vloerspaan, Spatel |
| Materiaal | RVS |
| Lengte (CM) | 2 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 6 cm |
| Hoogte (CM) | 22 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|