14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.5m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Küberit Aluminium moderne, strakke aluminium plint is verkrijgbaar in de kleuren zilver en RVS. De plint wordt aan de muur bevestigd met clips (die standaard worden meegeleverd, incl. schroeven en pluggen). Hierop kan de plint eenvoudig worden vastgeklikt. Door middel van de clips kunt u meerdere kabels wegwerken. Hoekstukken en eindstukjes zijn ook in het echte aluminium materiaal te verkrijgen in zilver en roestvrij staal. Met name bij projecten biedt deze plint een prachtige oplossing.
Aluminium plint recht RVS 60x15mm binnenhoek
Aluminium plint recht RVS 60x15mm buitenhoek
Aluminium plint recht RVS 60x15mm koppelstuk
Aluminium plint recht RVS 60x15mm eindstuk links
Aluminium plint recht RVS 60x15mm eindstuk rechts
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 528021 |
| Gewicht (KG) | 0.86 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Rechte plinten, Aluminium |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte (CM) | 250 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 6 cm |
| Hoogte (CM) | 2 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |