14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Quickstep standaardplint is leverbaar in alle decoren laminaat van Quickstep en zorgt voor een perfecte en snel gemonteerde afwerking van uw laminaatvloer. De Quickstep standaardplint wordt geleverd in de afmeting 58X12X2400mm en heeft dezelfde kleur als uw Quick-step vloer.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 566013 |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Ede, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Houten, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Rotterdam, Utrecht, Wijk bij Duurstede, Zutphen. |
| Levering Notities | Dit artikel is niet altijd op voorraad. Houdt rekening met een levertijd van 5-7 dagen. |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk. Neem contact op voor de huidige voorraadstand. |
| Gewicht (KG) | 0.85 |
| Merk | Quick-Step |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Standaardplint |
|---|---|
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,2 cm |
| Hoogte (CM) | 5,8 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |