14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 3,17 | € 47,50 | 4% |
| 4 | € 3,00 | € 45,00 | 9% |
| 6 | € 2,83 | € 42,50 | 14% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Originele Soundlayer 10dB geluiddempende ondervloer is een voordelige geluiddempende ondervloer speciaal voor lamelparket en multiplank vloeren. Deze blauwe ondervloer rollen bestaan uit polyethyleen-schuim met een 120 micron dikke folie filmlaag en heeft een totale dikte van 4mm. De Soundlayer ondervloer zorgt voor 10dB geluiddemping bij lamelparket en multiplank vloeren.
| SKU | 400247 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling.Hier vindt u alle afhaaladressen |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Roommade |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam, PE-Folie |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,080 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 30 cm |
| Dikte totaal (MM) | 4mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 15 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.11 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |