14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4000m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 5,31 | € 12,75 | 2% |
| 4 | € 5,21 | € 12,50 | 3% |
| 6 | € 5,10 | € 12,25 | 5% |
| 8 | € 5,00 | € 12,00 | 7% |
| 10 | € 4,90 | € 11,75 | 9% |
Hoekstuk & Eindstuk voor de MDF Rechte Folieplint worden in exact hetzelfde decor als de rechte folieplint geleverd. Te gebruiken als binnen- of buitenhoek en als eindstuk. In verstek zagen is hierbij niet nodig.
Hoekstuk & Eindstuk voor de MDF Rechte Folieplint worden in exact hetzelfde decor als de rechte folieplint geleverd. Te gebruiken als binnen- of buitenhoek en als eindstuk. In verstek zagen is hierbij niet nodig.
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Hoekstuk & Eindstuk voor de MDF Rechte Folieplint worden in exact hetzelfde decor als de rechte folieplint geleverd. Montage kan met bijvoorbeeld Plinten & Profielen Montagekit. Wij leveren onze plakplinten in maarliefst 185+ foliekleuren. Deze zijn te gebruiken als binnen- of buitenhoek en als eindstuk. In verstek zagen is hierbij niet nodig. Gebruikt u de plintenzoeker om de juiste hoekstuk en plinten bij uw vloermerk te zoeken. De Hoek - eindstukken zijn ca 3mm hoger dan de MDF rechte folieplint.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 566114 |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Leverbaar in 185+ verschillende kleuren binnen 24-48 uur |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk. |
| Gewicht (KG) | 0.13 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Montagekit |
| Plaatsingsgereedschap | Kitspuit voor montagekit |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | MDF folieplint |
|---|---|
| Plintsoort | Moderne plint (Glad, Recht, Blok) |
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Breedte (CM) | 1,4 cm |
|---|---|
| Hoogte (CM) | 7 cm |
| Dikte totaal (MM) | 1,2mm |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |
| Kleurcode | 185+ soorten, divers |
|---|