14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.6m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Krono MDF Folieplint is verkrijgbaar in alle decoren van Krono en zorgt voor een snel te monteren afwerking voor uw laminaatvloer. De plint wordt geleverd in de afmeting 21x70x2600mm en heeft nagenoeg dezelfde kleur als uw Krono laminaatvloer.
| SKU | 555013 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.64 |
| Merk | Krono |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Folieplint |
|---|---|
| Plintsoort | Folieplinten |
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 260 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,5 cm |
| Hoogte (CM) | 4 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |