14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 5,309m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 9,70 | € 51,50 | 2% |
| 10 | € 9,32 | € 49,50 | 6% |
| 15 | € 8,95 | € 47,50 | 10% |
| 20 | € 8,57 | € 45,50 | 13% |
Marathon Super® is een geluidsreducerende ondervloer met egaliserende en stabiliserende eigenschappen speciaal voor verend vinyl. Marathon Super® is opgebouwd uit een harde bovenlaag met een zachte softboard onderlaag. De zachte onderlaag vlakt oneffenheden tot 2 mm uit en draagt daardoor bij tot een perfect uiterlijk van het te leggen verend vinyl. De harde bovenlaag voorkomt het indrukken van stoelpoten, naaldhakken en andere voorwerpen.
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Marathon Super® is een geluidsreducerende ondervloer met egaliserende en stabiliserende eigenschappen speciaal voor verend vinyl. Marathon Super® is opgebouwd uit een harde bovenlaag met een zachte softboard onderlaag. De zachte onderlaag vlakt oneffenheden tot 2 mm uit en draagt daardoor bij tot een perfect uiterlijk van het te leggen verend vinyl. De harde bovenlaag voorkomt het indrukken van stoelpoten, naaldhakken en andere voorwerpen. Marathon Super® is opgebouwd uit een harde bovenlaag.
Marathon Super® behaalt 10 dB in combinatie met verendvinyl. Deze verbetering is verkregen op een betonvloer met aangehechte dekvloer*. Marathon Super® draagt het NSG keurmerk.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 186575 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Dit artikel is niet altijd op voorraad. Houdt rekening met een levertijd van 5-7 dagen. |
| Gewicht (KG) | 21.88 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 5,31 |
|---|
| Certificaat | NSG-keurmerk |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Kwartsvinyltegels, Linoleum, Ondervloeren, PVC vloer, PVC vloer (homogene en heterogene PVC-vloerbedekking, in banen en tegels, Tapijt, Textielvloerbedekkingen met een rug van latex, Vinyl Verend (los en verlijmd), Vloeren |
| Productsoort | Geluidsreducerende ondervloer voor PVC |
| Materiaal | RCB Rigid Composite Board |
| Verbinding | Geen (vloerdelen los tegen elkaar) |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,057 (m2K/W) |
| Breedte (CM) | 79 cm |
|---|---|
| Dikte totaal (MM) | 6 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | Pak. 5,309 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 7,6 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |