14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Wenge Franse plinten, Onbewerkt, 16 x 60mm. Gemaakt van massief wengehout. Tevens leverbaar in vrijwel alle houtsoorten en behandelingen.
Prijs
Prijs op aanvraag, prijs per meter.
Let Op: Op maat gemaakt, geen retourregeling mogelijk.
Afwerkingen Wenge plinten
Standaard worden de wenge plinten onbehandeld geleverd. Wij kunnen deze plinten speciaal voor u olieën of aflakken. U geeft uw keuze simpel aan op deze productpagina.
| SKU | 510611 |
|---|---|
| Levering Notities | Levering doorgaans binnen 1 tot 2 weken. |
| Voorraadnotitie | Niet op voorraad, Op maat gemaakt |
| Gewicht (KG) | 0.54 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket Expert Service |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Instelkosten | 35 euro instelkosten, vanaf 50m1 vervallen de instelkosten |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Hoge plint, Model Franse plint |
|---|---|
| Plintsoort | Franse plint |
| Houtsoort | Wenge |
| Materiaal | Hout |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,3 cm |
| Hoogte (CM) | 6 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | m1,m1 |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|