14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Deze betaalbare legset voor parket, houten vloeren, Laminaat en PVC vloeren zijn ideaal voor de doe-het-zelfer. De Parketlegset Universeel bestaat uit een slagijzer, een stootblok en 20 afstandhouders
| SKU | 709631 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Ede, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Houten, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Rotterdam, Utrecht, Wijk bij Duurstede, Zutphen. |
| Levering Notities | Direct bij uw bestelling geleverd of los, voor 17.00 uur besteld volgende dag in huis. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad bij alle locatie behalve hilversum. |
| Gewicht (KG) | 0.53 |
| Merk | Quick-Step |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Parketlegset |
| Lengte (CM) | 31 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 9 cm |
| Hoogte (CM) | 4 cm |
| Verpakkingseenheid | set,sets |