14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Speciaal voor het wegwerken van kabels heeft Quickstep de systeemplint met achterlat in haar assortiment opgenomen. De systeemplint is verkrijgbaar in alle decoren van Quickstep en zorgt voor een snel te monteren afwerking voor uw laminaatvloer. Deze plint wordt geleverd in de afmeting 60x22x2400mm en heeft dezelfde kleur als uw Quick-step vloer. In combinatie met de diverse hulpstukken voor de Quickstep systeemplint geeft uw Quickstep vloer de ideale afwerking.
| SKU | 566020 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Ede, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Houten, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Rotterdam, Utrecht, Wijk bij Duurstede, Zutphen. |
| Levering Notities | Levering binnen 24/48 uur. |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk. Neem contact op voor de huidige voorraadstand. |
| Gewicht (KG) | 0.41 |
| Merk | Quick-Step |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Plintsoort | Systeem plint |
|---|---|
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,2 cm |
| Hoogte (CM) | 6 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |