14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Speciaal voor het wegwerken van kabels heeft Douwes Dekker de systeemplint met achterlat in haar assortiment opgenomen. De systeemplint is verkrijgbaar in alle decoren van Douwes dekker en zorgt voor een snel te monteren afwerking voor uw laminaatvloer. De plint wordt geleverd in de afmeting 60x22x2400mm en heeft nagenoeg dezelfde kleur als uw Douwes Dekker laminaatvloer.
In combinatie met de diverse hulpstukken voor de Douwes Dekker systeemplint geeft uw Douwes Dekker vloer de ideale afwerking.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 543017 |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling. Adres volgt na bestelling. |
| Levering Notities | Levering binnen 24-48 uur mogelijk. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk in Wijk bij Duurstede. |
| Gewicht (KG) | 0.41 |
| Merk | Douwes Dekker |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Plintsoort | Systeem plint |
|---|---|
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,2 cm |
| Hoogte (CM) | 6 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |