14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 30m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 0,95 | € 28,50 | 4% |
| 4 | € 0,92 | € 27,50 | 7% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Diffufol/ Isofol vochtwerende folie kunnen worden toegepast als vochtwerende laag ‘onder’ de ondervloer voor uw parket of laminaat. Tevens kunnen de ondervloeren worden toegepast op vloerverwarming en/of vloerkoeling. Makkelijk te snijden en af te rollen. Hoge warmtegeleiding, temperatuurbestendigheid tot ca. 80 graden Celsius.
Een must-have voor bij uw ondervloer wanneer de ondergrond vocht kan bevatten.(vloerverwarming, nieuwbouw, verbouwingen, kelders etc.)
Onze Diffufol/ Isofol vochtwerende folie is perfect te combineren met;
Massief parket
Ideal toe te passen met vrijwel alle ondervloeren voor extra vochtwering.
| SKU | 400331 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Uit voorraad leverbaar. Binnen de dag afhalen mogelijk op alle locaties. |
| Voorraadnotitie | Voor 17:00 uur besteld volgende dag in huis. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 30 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Folie |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,005 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 122 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 8,5 cm |
| Dikte totaal (MM) | 0.16 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 30 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.13 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |
| Kleur | Transparant |
|---|