14 dagen, retourkosten order -30%
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2m2
Zaagverlies:








14 dagen, retourkosten order -30%
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>
De Orac Plint Indirecte Verlichting SX179 gaat geen enkele combinatie uit de weg! De Orac Plint Indirecte Verlichting SX179 is ideaal om in te zetten als strakke plint, maar ook als up- of downlighter met geïntegreerde LEDs of als volledige wandbekleding. De eindeloze toepassingen maken elke ruimte uniek.
De Orac Plint Indirecte Verlichting SX179 is ook verkrijgbaar in flexibele versie (Orac Plint Indirecte Verlichting SX179F). Gebogen lijnen en rondingen kun je zo zonder enige moeite op muur en plafond afwerken.
| SKU | 995733 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Levering Notities | Levering doorgaans binnen 1 tot 3 werkdagen in Nederland en België. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad bij Orac |
| Gewicht (KG) | 1.24 |
| Merk | Orac |
| Collectie | Ulf Moritz |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen, retourkosten order -30% |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Plinten |
|---|---|
| Materiaal | Duropolymer |
| Lengte (CM) | 200 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,9 cm |
| Hoogte (CM) | 9,9 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |