14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 4.424m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 15,48 | € 68,50 | 1% |
| 10 | € 15,26 | € 67,50 | 3% |
| 15 | € 15,03 | € 66,50 | 4% |
| 20 | € 14,81 | € 65,50 | 6% |
Marathon Premium® is een snel te leggen ondervloersysteem dat zorgt voor een super vlakke ondergrond waarop direct PVC verlijmd kan worden. Marathon Premium® is een droge egalisatie voor zowel houten draagvloeren en harde steenachtige ondergronden. Het ondervloersysteem is ook een uitstekend geschikte ondergrond voor alle soorten klik PVC, zelfklevende PVC en tapijt tegels.
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Marathon Premium® is een snel te leggen ondervloersysteem dat zorgt voor een super vlakke ondergrond waarop direct PVC verlijmd kan worden. Marathon Premium® is een droge egalisatie voor zowel houten draagvloeren en harde steenachtige ondergronden. Het ondervloersysteem is ook een uitstekend geschikte ondergrond voor alle soorten klik PVC, zelfklevende PVC en tapijt tegels.
Het systeem bestaat uit een onder- en bovenplaat die beide voorzien zijn van een speciale interactieve lijm. De platen zijn zeer eenvoudig te plaatsen volgens de bijgeleverde leginstructie. Hierdoor ontstaat er een super vlakke ondergrond om uw vloerbedekking op te leggen.
Marathon Premium® is ook zeer geschikt voor appartementen. Marathon Premium® behaalt is combinatie met PVC verlijmd, PVC zelfklevend en met cushion vinyl de 10 dB contactgeluidreductie norm volgens de NSG norm. Marathon Premium® draagt het NSG keurmerk
.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 186599 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Houdt rekening met een levertijd van 5-7 dagen. |
| Voorraadnotitie | Dit artikel is niet altijd op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 20.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 4,424 |
|---|
| Certificaat | NSG-keurmerk |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Kwartsvinyltegels, Linoleum, Ondervloeren, PVC vloer, PVC vloer (homogene en heterogene PVC-vloerbedekking, in banen en tegels, Tapijt, Textielvloerbedekkingen met een rug van latex, Vloeren |
| Productsoort | Geluidsreducerende ondervloer voor PVC en tapijt |
| Materiaal | Houtvezel |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,130 (m2K/W) |
| Breedte (CM) | 79 cm |
|---|---|
| Dikte totaal (MM) | 8mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | Pak. 4.424 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 4.2 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |