14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 4,90 | € 73,50 | 1% |
| 4 | € 4,83 | € 72,50 | 3% |
| 6 | € 4,77 | € 71,50 | 4% |
| 8 | € 4,63 | € 69,50 | 7% |
| 12 | € 4,50 | € 67,50 | 9% |
| 24 | € 4,33 | € 65,00 | 13% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Heat Foil ondervloer is een speciale ondervloer voor op vloerverwarming en vloerkoelingsystemen en behaalt een contactgeluidreductie van 10 dB i.c.m. click laminaat. Heat-Foil is opgebouwd uit een hoogwaardig Pe-schuim met daarop een 200 micron dik vochtscherm welke ook geschikt is voor overige laminaatsoorten, Lamelparket en Multiplanken.
Universele ondervloer met superlage warmteweerstand. Stabiele onderlaag voor ondervloersystemen en harde vloerbedekkingen. Toepasbaar onder laminaat en parket indien ”zwevend” aangebracht. Als egaliserende onderlaag op geschuurde ondergronden. De Heat Foil egaliseerd tot circa 0.5 mm en is hoogtebesparend door de geringe dikte. Makkelijk te snijden en af te rollen. Lage warmtweerstand, temperatuurbestendigheid tot ca. 80 graden Celsius.
Heat foil ondervloer toepassen;
De perfecte ondervloer voor laminaat of lamelparket op vloerverwarming en/of koeling!
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400079 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,014 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 150 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 10 cm |
| Dikte totaal (MM) | 1.2 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 15 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.09 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |