14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 7m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 7,64 | € 53,50 | 2% |
| 4 | € 7,57 | € 53,00 | 3% |
| 6 | € 7,50 | € 52,50 | 4% |
| 8 | € 7,43 | € 52,00 | 5% |
| 10 | € 7,36 | € 51,50 | 6% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Polyurethaan ondervloer (zilver) is een scherp geprijste en unieke rubberen ondervloer geschikt voor oa. laminaat, lamelparket en massieve planken op vloerverwarming en vloerkoeling. Onze Polyurethaan ondervloeren zijn opgebouwd uit rubber met een PET filmlaag van 120 micron en heeft een totale dikte van 3.2mm.
Onze Polyurethaan ondervloer is een perfecte ondervloer voor;
| SKU | 400228 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Binnen 24/48 uur geleverd met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad |
| Gewicht (KG) | 26.00 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 7 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Polyurethaan / PU Rubber |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,030 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Dikte totaal (MM) | 3,2mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 2.67 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |
| Kleur | Zilver |
|---|