14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>CanDo clips zijn speciaal voor het bevestigen van Cando MDF plinten
| SKU | 590012 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.11 |
| Merk | Cando |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Bevestigingclips |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 13 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 9 cm |
| Hoogte (CM) | 3 cm |
| Verpakkingseenheid | set,sets |